WhatsApp chat
WhatsApp chat
background image

Lojistik ve Depolama Sektörü UZMAN TMGD Danışmanlık Hizmeti

Lojistik ve Depolama Sektörü UZMAN TMGD Kurumsal Danışmanlık Hizmeti
Lojistik ve Depolama Sektörü UZMAN TMGD Kurumsal Danışmanlık Hizmeti kapsamı hakkında bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Genellikle lojistik ve depolama tesisleri 50 ton üstü miktarda işlem yapılmaktadır. Bu işletmeler eğer tehlikeli madde taşıyor iseler  “Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi (TMFB)” sahibi olmalıdır ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca yetkilendirilmiş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık Kurumlarından (TMGDK) Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD) hizmeti almaları yasal olarak şarttır.

UZMAN Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık LTD. ŞTİ. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca “ Yetkilendirilmiş; Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık Kuruluşu” dur. Taşıma ve depolama sektöründe tecrübeli ve başarılı TMGD çalışanları ile size en iyi hizmeti veriyoruz. Sektörde avantajlı duruma gelmenize yardımcı oluyoruz. Bu sektörde faaliyet gösteren bir firma iseniz bizimle çalışmak size çok büyük avantaj sağlayacaktır.

Lojistik ve Depolama Sektörü UZMAN TMGD Kurumsal Danışmanlık Hizmeti Kapsamı
Muafiyet kapsamına işlem yapan bir firma iseniz, Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Muafiyeti Belgesi almanız gerekmedir. Bu belge için; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca “ Yetkilendirilmiş bir Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık (TMGDK) firması olarak size en iyi hizmeti en hızlı şekilde verebilir ve sizi yükümlülüklerden muaf hale getirebiliriz. Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Muafiyet Belgesi sadece Tehlikeli Madde Güvenlik Firmalarınca (TMGDK firmalarınca) verilebilmektedir.

İhtiyaçlarınızı biliyor, Size en ideal çözümü sunmayı hedefliyoruz.