WhatsApp chat
WhatsApp chat
background image

Hakkımızda

Yetki Belgemiz

UZMAN TMGD ADR Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti. Firmalara Tehlikeli Madde Güvenlik Hizmeti sunan, Güvenlik Planı,Taşıma Evrağı... vb  dökümanları hazırlayan ve personellerin bilinçlendirilmesini sağlayan Malatya merkezli bir şirketdir.

UZMAN TMGD Firması olarak, Malatya, Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde sahada hizmet vermekteyiz.

Bu çerçevede UZMAN TMGD ADR Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.; T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından TMKDK yetki belgesi alarak faaliyetine başlamıştır. Çok kısa süre içerisinde Bakanlığın Bölge müdürlüklerinin bulunduğu bölgelerin tamamında şubeleşerek tüm Türkiye çapında hizmet vermeye başlayacaktır.

Yetkin ve profesyonel uzman yenilikçi kimyager , iş güvenliği uzmanı, src5 patlayıcı sınıf 1 ve radyoaktif sınıf 7 uzmanı, yazılımcı ve  mühendis kadrosu ile Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmetini kaliteli ve güvenilir şekilde almak isteyen siz değerli müşterilerimize;  firmaya özel yazılım destekli TMGD hizmetlerimizden faydalana bilirsiniz. Sürekli olarak gelişen ve güncellenen yazılımımız ve hizmetlerimizi detaylı olarak  www.uzmantmgd.com.tr web sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Saygılarımızla;